2 Ekim 2013 Çarşamba

Creazion-Elişi patronlu dikiş dergisi

Dikiş dikenlerin en büyük problemi Burda dergisinin kalıplarına bağlı kalmaktır. Rakip olacak, alternatif bir dergiyi biz dikiş dikenler yıllardır bekler dururuz. Kalıpların büyüklüğünden, Alman hatunların iri kıyım olmasından bahseder ama sonuçta her ay da gider Burda dergisi alıp geliriz:=)
Alaçatı'da girdiğim marketteki dergileri karıştırırken, gözüme Creazion-Elişi Patronlu dikiş dergisi çarptı. Tabii hemen satın aldım ve inceledim. İlk sayı olduğunu düşünürken aslında derginin 13. sayısı olduğunu, 2 ayda bir çıktığını öğrendim. dergide 35 model var, içerik yönünden bana biraz zayıf geldi. İlerleyen zamanda belki dergiye talep arttıkça onlarda model sayısını arttırırlar. 
Dergideki modeller arasından bir tek payetli elbiseyi beğendim. Kalıbını deneyeceğim bakalım üstümde prova yapmadan güzel duracak mı?

6 yorum:

 1. Bu dergiyi bende aldim begendigim birkac model var,bakalim nasil olacak.Banada beklerim buyrun ...selametle :)

  YanıtlaSil
 2. Bu dergiyi bende aldim begendigim birkac model var,bakalim nasil olacak.Banada beklerim buyrun ...selametle :)

  YanıtlaSil
 3. :O
  Cok isterdim ogrenmek. Ama firsat yok :(

  YanıtlaSil
 4. yalnız bu dikişteki ilk dergileri..yani öncesinde dikiş sayısı çıkmamış, elişi sayıları var diye biliyorum.

  YanıtlaSil
 5. bende dergiyi almış ve blogumda bahsetmiştim. Fekat Burcunun söylediği gibi bu daha ilk dikiş sayıları eskiden sadece elişi dergisiymiş. bende yakaları çok beğendim kalıpları çok kolaya benziyor.

  YanıtlaSil
 6. Dergideki modeller genelde bol oluyor, dikiş payı vermeden kesmek çözüm olabilir. neyse, bloğunuzu çok beğendim http://hobylst.blogspot.com/ hoşçakalın... :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız, iltifatlarınız,önerileriniz ve tabi ki yapıcı eleştirileriniz için teşekkürler:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...