Yılbaşında Ne Giysek ?

1 - 2 - 3 - 4 -
Yılbaşına sayılı günler kala ne giysem telaşına düşenler için tulum öneriyorum. Tek parça şıklığı ile göz doldurabilir, kombin yapmak için uğraşmazsınız.  Fashionmia sitesinden seçtiğim ucuz tulumlara bir göz atın,  dikkatinizi çeken bir tulum illa ki vardır.
I would like to wear overalls for those who are worried about what I can wear for the first few days of the year. You can fill the eye with one piece of elegance, you don't try to do it. Have a look at the cheap jumpsuits I have selected from the Fashionmia site, there is a lotion that attracts your attention.
Benim ilk favorim 1 numaralı tulum. Göğsünün üstünde yer alan tüyler direk dikkat çekiyor, siyah tuluma hareket katmış. Yuvarlak yakadan göğüse ön ve arkadan inen siyah hayalet tül, tuluma şık bir hava vermiş. Duruşu çok güzel ve ilgi çekici olan tulumu kırmızı bir stiletto ile giyebilirsiniz. Omuzlarınızın üstüne bir kürk(sahte olanından) atıp salona gösterişli bir giriş yapabilirsiniz. 
My first favorite is number 1 jumpsuit. The hair on the chest directly draws attention, the black tuluma added movement. Black ghost tulle from the round neck to the chest from the front and from behind, gave the tuluma a stylish air. You can wear the overalls that are very nice and interesting with a red stiletto. You can throw a fur over your shoulders (a fake one) and make a spectacular entrance to the hall.
2 numarada yer alan tek omuzlu kırmızı tulum rengi ile ben yılbaşı gecesi için doğru tercihim diye  bas bas bağırıyor. Ayrıca tulumun yaka detayı ve belindeki kemeri de es geçmeyelim lütfen. Klasik tulumlardan çok farklı, dinamiği olan bir tulum olmuş. 
The one-shoulder red jumpsuit in number 2 shouts at me with the right choice for New Year's Eve. In addition, the collar detail of the bag and the belt at the waist, let's not pass. It's a very different, dynamic overalls from the classic overalls.
3 numarada yer alan üst kısmı dantelli, arkası dekolteli bluz da çok sevdiklerimden. Yan ceplerinin formu da dikkat çekici olmuş.Bu tulumun altına belindeki kemer ile bir bütünlük sağlaması için gold stiletto giyilebilir ya da siyah giyip riskten kaçınabilirsiniz.
The upper part of the number 3 lacy, the back of the blouse is very loved. The side pockets are also remarkable. You can wear gold stiletto to protect your integrity with your belt at the waist, or you can avoid the risk of wearing black.
Eğer fazla kilolarınız varsa, biraz daha muhafazakar giyinecekseniz o zaman sizi 4 numaralı tulum ile tanıştırayım. Kolları şifon kumaştan olan tulum mavi rengi ile de göz dolduruyor. Mavi giymek istemezseniz aynı tulumun beyazı ve siyahı da site de mevcut. 
If you're overweight, if you're going to be a little more conservative, then I'd like to introduce you to the number 4 jumpsuit. The sleeves are of chiffon fabric. If you don't want to wear blue, there is also white and black in the same overalls.
Son olarak da bu senenin trendi olan yılan desenli tulumdayız. Bu tulum iddialı olan bayanlar için bir numara olur. Altına kırmızı sitiletto ve elinize alacağınız kırmızı bir clutch ile yılbaşı partisine gidebilirsiniz. 
Şimdiden herkese iyi eğlenceler....
Finally, this year's trend is the snake patterned overalls. This overalls is the number one for the ambitious women. You can go to the Christmas party with a red sitiletto underneath and a red clutch.
Have fun with everyone now ...

Hiç yorum yok

Yorumlarınız için teşekkür ederim.