İki elbise birden

 Malum tatil bitti evdeyim. Boş duranı Allah sevmez ben hiç sevmem:=) Dün pazardan çok uygun fiyata kumaşlar aldım. Bugün de iki elbise birden diktim. İlk olarak daha önceden kendime diktiğim puantiyeli elbisenin kalıbını kullanarak kahverengi tonlarındaki kelebekli kumaştan beli lastikli elbiseyi diktim. İkinci olarak da altta gördüğünüz göğüsden lastikli ve içi astarlı yeşilli elbiseyi diktim.
9 yorum

 1. Ellerinize saglık. Her seferinde ne güzel şeyler cıkartyosunuz ortaya :)

  YanıtlaSil
 2. insanın kendi dikmesi gibi var mı yaaa, harikalar...

  YanıtlaSil
 3. ikiside şık olmuş ellerine sağlık iyi günlerde kullan

  YanıtlaSil
 4. Elinize sağlık.Siz anlatırken öyle kolay anlatıyorsunuz ki,insan hemencecik yapıverecekmiş gibi geliyor.Oysa ben daha yeni aldığım makinemle küçük küçük kumaşlara düz dikişler çekerek makine kullanmayı öğrenme aşamasındayım.İnşaallah ben de bir gün elbise dikebileceğim:)

  YanıtlaSil
 5. birde üzerinde görseydik neclacım:)
  dikiş dikenlerin ortak kaderi sanırım bir modeli beğendikmi mutlaka devamı geliyor :) çok güzeller canım ellerine sağlık..

  YanıtlaSil
 6. Merveciğim;sağolasın canım..
  Swotpisces:Kesinlikle haklısın insanın kendi dikmesi kadar güzel bir şey de diktiğini giymesi...
  Tokideki ses:teşekkürler canım..
  Zeynep:İlk zamanlar ben de zorlanıyordum yakaydı koldu derken ama bu seneki modeller dümdüz tam benlik sen de burda dergilerinden bulabilirisin, yada bir bluzundan kalıp çıkarıp dikebilirsin daha önceki yazılarımda var anlatmıştım.
  Ruj:Aslında bunları görümceme dikdim, evde de çocuklardan başka kimse yok yoksa giyer gösterirdim. Bir dahaki modellerde inşallah:=)

  YanıtlaSil
 7. Ellerine emeğine sağlık canım çok güzel olmuş
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 8. çok harika olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 9. kelebekli elbiseye bayıldımmm...

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim.