İki elbise birden

 Malum tatil bitti evdeyim. Boş duranı Allah sevmez ben hiç sevmem:=) Dün pazardan çok uygun fiyata kumaşlar aldım. Bugün de iki elbise birden diktim. İlk olarak daha önceden kendime diktiğim puantiyeli elbisenin kalıbını kullanarak kahverengi tonlarındaki kelebekli kumaştan beli lastikli elbiseyi diktim. İkinci olarak da altta gördüğünüz göğüsden lastikli ve içi astarlı yeşilli elbiseyi diktim.
9 yorum

 1. Ellerinize saglık. Her seferinde ne güzel şeyler cıkartyosunuz ortaya :)

  YanıtlayınSil
 2. insanın kendi dikmesi gibi var mı yaaa, harikalar...

  YanıtlayınSil
 3. ikiside şık olmuş ellerine sağlık iyi günlerde kullan

  YanıtlayınSil
 4. Elinize sağlık.Siz anlatırken öyle kolay anlatıyorsunuz ki,insan hemencecik yapıverecekmiş gibi geliyor.Oysa ben daha yeni aldığım makinemle küçük küçük kumaşlara düz dikişler çekerek makine kullanmayı öğrenme aşamasındayım.İnşaallah ben de bir gün elbise dikebileceğim:)

  YanıtlayınSil
 5. birde üzerinde görseydik neclacım:)
  dikiş dikenlerin ortak kaderi sanırım bir modeli beğendikmi mutlaka devamı geliyor :) çok güzeller canım ellerine sağlık..

  YanıtlayınSil
 6. Merveciğim;sağolasın canım..
  Swotpisces:Kesinlikle haklısın insanın kendi dikmesi kadar güzel bir şey de diktiğini giymesi...
  Tokideki ses:teşekkürler canım..
  Zeynep:İlk zamanlar ben de zorlanıyordum yakaydı koldu derken ama bu seneki modeller dümdüz tam benlik sen de burda dergilerinden bulabilirisin, yada bir bluzundan kalıp çıkarıp dikebilirsin daha önceki yazılarımda var anlatmıştım.
  Ruj:Aslında bunları görümceme dikdim, evde de çocuklardan başka kimse yok yoksa giyer gösterirdim. Bir dahaki modellerde inşallah:=)

  YanıtlayınSil
 7. Ellerine emeğine sağlık canım çok güzel olmuş
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
 8. çok harika olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlayınSil
 9. kelebekli elbiseye bayıldımmm...

  YanıtlayınSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim.