Kitap kulesi

Başucumda okunmayı bekleyen ve okunmakta olan kitaplarım kule gibi yükseldi. 4 kitabı birden okuyorum Od, İnci Sokağı, Beni Uzaklarda Arama, Küçük Aptalın Büyük Dünyası. Fidye'yi dün akşam bitirdim. Justine ve Sherlock Holmes Akıl Oyunlarının Gölgesinde sıralarını bekleyen diğer kitaplarım.

9 yorum

 1. okumak iyidir, kitap candır. keyifli okumalar :))

  YanıtlaSil
 2. oo ne guzel bende dun kutuphaneye gıttım 2 kıtap aldım bakalım. pucca gunluklerını bende merak edıyorum
  keyyıflı okumalar paylasımları beklıyoruz

  YanıtlaSil
 3. İnci sokağı nı merak ediyorum nasıl gidiyor?

  YanıtlaSil
 4. ornitorenkhandmade:Kesinlikle kitap candır can:=)
  O bir anne: Pucca günlüklerinde olaylar karşısında aslında hepimizin aklından geçip dile getiremediğini dile getiriyor. Kesinlikle oku insanı rahatlatıyor, gülüyorsun:=)
  bahar006:Teşekkürler canım...
  öylesine biri:trevanianın başka kitaplarını da okudum severim daha başlardayım bitirince yazarım...sevgilerle...

  YanıtlaSil
 5. 4 kitap birden mi okuyorsun,ben öyle yapamıyorum canım ya,şu an elimde ölümcül merhametler var,fena değil gibi,o bitince beni seç var,daha hobbit var,ama hepsi sırayla,yatmadan 20-25 dk yatakta kitap okumak gibisi yok:)

  YanıtlaSil
 6. fimofimo:Evet 4 kitap okuyorum o anda canım hangisini istiyorsa onu okuyorum ondan sıkılınca 3-5 sayfa diğerini okuyorum,kanallar arası zap yapıyormuş gibi oluyor:=))) Ben de geceleri yatağa girince okuyorum önceleri tam 1 saat okurdum şimdi çok yoruluyorum 10-15 dakika ancak okuyabiliyorum. Hızımı kaybettim:(

  YanıtlaSil
 7. Eyvah ben bir kitabı bitirmeden diğerine geçince kendimi yarımyamalak ve başka bir kitaba geçemeyen olarak buluyorum. :) Süpersin

  YanıtlaSil
 8. en sewdiğim kule bu kule:)  begumyagci.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim.